Spływ rafting rzeką Tarą

Perła oferty turystycznej Czarnogóry: Kanion rzeki Tary

wodospad2.jpg, 512kB

Aktywny odpoczynek w naturalnie pięknym otoczeniu! Namiętność, przygoda, hedonizm.

Kanion rzeki Tary jest po kanionie Kolorado największym kanionem na świecie! To jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie, które jest pod ochroną UNESCO. Turyści mogą nie tylko zwiedzać, ale też mogą korzystać z możliwości z aktywnego odpoczynku na spływie (raftingu) wartką rzeką Tarą. Nasi turysci z polski mowia: Krajobrazy sa nieziemskie!

Wszystkie te atrakcje może Wam zapewnić obozowisko w samym kanionie. Dla polskich turystów przygotowaliśmy kilka programów na wiosnę / lato 2017, które prezentujemy.

Polecamy Wam oferte numer jeden, z ktorej Polacy sa bardzo zadowoleni:

Atrakcyjny i bezpieczny jednodniowy rafting

Specjalnie atrakcyjny jest odcinek od Breštanovicy do Šćepan Polja na długości ok. 15 km, gdzie będziecie mieli możliwość przejścia 21 ze wszystkich pięćdziesięciu, istniejących na rzece, progów!

Program: Początek programu o 10,00 godzinie w Šćepan Polje. Parking. Przebieranie w piankowe ubranie ochronne, specjalne obuwie, kapok-kask, wiosła... Przejazd naszymi autami terenowymi do miejsca Bresztanowica, skad się rozpoczyna rafting o godzinie 12,00. Ok. 13,00 jest prerwa przy jednym wielkim wodospadzie. Fotografować można przez cały czas. Rafting kończy się o przy moście na Šćepan Polje i naszymi autami terenowimz wracacie do obozowiska. Przebieracie się w suchą odzież, a w naszej restauracji nad samą rzeką czeka na was obiad. To są przepyszne dania regionalne, przygotowane w sposób tradycyjny, na prykład cielęcina, jagnięcina pieczona pod saczem (w glinianym naczyniu w popiele), chleb z naszej piekarni...

splyw.jpg, 74kB

wodospad.jpg, 69kB

wodospad1.jpg, 166kB

dania.jpg, 41kB

Tradyjny piec w restauracji, tak przygotowuje sie cielęcina, jagnięcina na obiad

dania_restauracja.jpg, 74kB

Na odcinku od Brštanovicy do obozowiska ,,Grab” największe progi są Górny Breštanovički, a potem Pećine, Borovi, Taranina PoŠta, Varda i ćelije, Mladićki, Górny i Dolny Vjernovića buk. Na odcinku od Graba do Šćepan Polja są: Zelenac, Uzlup, Žanj, Ljutica, próg pod młynem Lječevina, Krsmanov kamen, Kadijin kamen, Górny i Dolny próg Šipčanica, Papratište i čerglo i, na końcu, Debelo jošje, Crvena stijena i Šćepan Polje.

W sezonie letnim (czerwiec do wrzesnia) ten program jest odpowiedni i w naszej organizacji bardzo bezpieczny na splywy rodzinne, pryjmujemy osoby od 7 do 77 lat.

Cena 44 euro od osoby. Rezerwacja otrzymuje sie przez telefon. Jak do nas dojechac. Wiecej o obozowisku Grab

Kontakt, rezerwacja


W agencji turystycznej ,,Anitra", która jest właścicielem obozowiska, jesteśmy agentami do kontaktów z polskimi turystami. Możecie się do nas zwracać po polsku o informacje i rezerwacje przez telefon
+381 64 3163654 (SMS, WhatsApp, Viber lub zadzwonic)(Milan Kosanovic).
Termin rezerwacji lepiej ustalić wcześniej. Rafting jednodniowy i dwodniowy w lipcu i sierpniu odbywaja sie prawie codziennie ale musimy sie umowic na konkrenty termin (prez telefon lub internet) bo: musimy skompletowac grupy, kucharz musi wiedziec ile osob ma na obiedzie (jest w cenie splywu)... Dzieci młodszych od 7 lat nie przyjmujemy na rafting ale mamy inne programy gdzie dzieci moga sie dolaczyc. Caly sprzet jaki mamy dla osob doroslych mamy i dla dzieci.

 jest włascicelem obozowiska ,,Grab"