Ulcinj i Czarnogóra, kwatery, wakacje

Wielka Plaza, Ulcinj
,,Wielka Plaża", Ulcinj

Wielka Plaża w Ulciniu jest najbardziej wysunięta na południe część Czarnogóry (Crna Gora, Montenegro, Cierna Hora, Czarnogóra). Fajne miejsce na wypoczynek. Przystępne ceny, przyroda, czyste morze. W okolicy nie ma przemysłu, nie ma hałasu. Nasz dom się znajduje 1050m od plaży, tj. około 15-25 minut spacerem, jest asfaltowa droga dla samochodów i parking. Plaża jest piaszczysta, długości 13 km i jest to największa plaża nad całym Adriatykiem. Część plaży nie jest zagospodarowana (jednak tę cześci czasami nie są czyste niestety). Można znalezć odosobnione miejsce, gdzie nie ma nikogo oprócz slonca i wody. W odległośći 3 km od naszego domu jest rzeka. Rzeka Bojana wpada do morza. Najładniejsze restauracje są na samej rzece, przy ujściu. Na ujściu Bojany jest wyspa "Ada Bojana" z osiedlem hotelowym. Tam można jeździć konno, grać w siatkówkę, skosztować dania tutejszej kuchni. Ada jest rezerwatem przyrody, a przede wszystkim jest siedzibą kormoranów i pelikanów. Jeśli chcecie spróbować kąpieli na skalistym wybrzeżu - 11 km od nas są plaże skaliste. Wiecej o wyspie "Ada Bojana" (Wyspa Bojana).

Kim jesteśmy

My jesteśmy rodziną serbsko-polską i wynajmujemy apartament w naszym domu. To je jest nasza internet prezentacja kraju gdzie mieszkamy ( Serbia i Czarnogóra ), miasteczka Ulcinj i naszych apartamentów. Mamy 3 własne apartamenty a w razie potrzeby współpracujemy i z sąsiadami. Prosze zobaczyc nasza plaze.

Aktualności
-Przyjmujemy rezerwacje na lato 2020!
-- Dla naszych gosci mamy wi-fi internet, panele słoneczne i własny prad.
-W Czarnogorze obowiazuja nowe przepisy na drogach: krótkie światła włączone przez cała dobę; zakaz używania przez kierowców w czasie jazdy telefonów komórkowych; nie wolno jeździć autem z zaciemnionymi i nieprzezroczystymi szybami; koniecznie zapinać pasy! Mandaty beda płatne na poczcie lub tam, gdzie wskaże policjant.

Informacje ogólne o Czarnogórze dla turystów

Fotka na dzisiaj:

Co myślą inni ludzie o tej internet prezentacji? A czy tobie się podoba?

Poleć naszą strone swoim przyjacielom


Nasz serwis oferuje kwatery prywatne (noclegi,pokoje gościnne), spływ rzeką Tarą, apartamenty, przewodnik i mapa, info jak dojechac z Polski i jeszcze duzo informacii o Czarnogórze ktore pomogą w podjęciu odpowiedniej decyzji o spędzeniu wczasów, wakacji, urlopu. Czarnogóra panstwa zaprasza.

Kanion Tara, Rafting