CZARNOGÓRA mapa drogowa

Mapa Czarnogóry

Mapa drogowa Serbii i Czarnogóry

Rodzaj: mapa drogowa
Format: 12,9 cm x 23,9 cm
Skala: 1:500 000
Rok wydania: 2005

Opis: Mapa Serbii i Czarnogóry opracowana przez węgierskie wydawnictwo Gizi Map, wydana ze wzmocnioną, tekturową okładką, która stanowi naturalne zabezpieczenie mapy. Na zewnętrznej okładce umieszczono bardzo ogólną, polityczną mapkę Europy. Mapa posiada legendę opisaną kilkoma językami, m.in.: angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim, serbskim, węgierskim.
Nazwy na mapie zapisane zostały tylko w alfabecie łacińskim. Na mapie znajdziemy takie informacje jak: drogi podzielone na pięć kategorii wraz z oznaczeniami tych ważniejszych i odległościami w kilometrach, przebieg linii kolejowych, granic administracyjnych i państwowych. Na mapie można zobaczyć ponadto położenie: jezior, bagien, a także lotnisk i świątyń oznaczonych różnymi sygnaturami w zależności od wyznania. Mapa posiada siatkę geograficzną, na której dodatkowo każde pole pomiędzy pełnymi wartościami podanymi w stopniach, jest oznaczone za pomocą liter w pionie i cyfr w poziomie. Ułatwia to odszukanie miejscowości, bowiem w indeksie nazw znajdującym się obok mapy, właśnie za pomocą tych oznaczeń opisano ich dokładną lokalizację. Dodatkowo znajdziemy również plan centrum Belgradu w skali 1:15 000.
Wiecej informacji, zamawiam na domowy adres po promotywnej cenie 16.90 zł
Mapa Serbii i Czarnogory

Mapa drogowa wybrzeża Czarnogóry

Mape drogową wybreża Czarnogóry w skali 1:100 000. Wiecej ja niestety nie mozna zamowic
Atlas Chorwacja Czarnogóra

Atlas wybrzeża Chorwacji i Czarnogóry

Atlas drogowy wydawnictw Hibernia Nova i Z-Press. Skala 1:160 000. Możecie go zamowić na domowy adres w cenie 46.00 zł . Wiecej informacji, zamawianie, kupuję
Atlas Chorwacja Czarnogóra

Jak dojechac do Czarnogóry?