Ulcinj, CZARNOGÓRA, kwatery, apartamenty w naszym domu

Kwatery prywatne w Ulciniu na Wielkiej Plaży

Dom Kosanowiczów jest na wsi i ma własny system kanalizacyjny i wodociąg z zimną i ciepłą bieżącą woda. Woda jest czerpana bezposrednio z podziemnego źródła z bardzo czystą naturalną wodą, albo przez rezerwuar na dachu z wodą, podgrzewaną systemem solarnym. Przed domem jest parking dla samochodów, ogród z egzotyczną roślinnoscią (figi, kiwi, urma, granaty, mandarynki, cytryny, pomarańcze, winogrona, mimoza itd.), ogród warzywny (bakłażany, pomidory, papryka, arbuzy, kukurydza, wszystko ekologiczne, bez nawozów sztucznych), gril. W pobliżu nie ma ruchu drogowego. Miejsce jest bezpieczne pod każdym względem. W naszej miejscowości można bez obawy spacerować wieczorami i zażywać nocnych kąpieli. Jeśli jeszcze dodać, że morze jest płytkie przy brzegu, że nie ma jeży wodnych, można z pewnoscią stwierdzić, że jest to idealne miejsce dla turystów z dziećmi. Plaża Copacabana jest oddalona 1050 m, czyli ok. 20 minut spacerem.

Dom Kosanowiczów
Z księgi gości
Rodzina Stożek z Myślenic
Teraz wspominamy mile chwile spedzone w Waszym domku.

Cichowiczowie z Łodzi
Droga Pani Mario, Do tej pory sni mi sie po nocach czarnogórski raj, a 140 fotografii z naszych wakacji ogladam bez przerwy. Obejrzalo je juz mnóstwo ludzi, lacznie z fryzjerkami i sprzedawczyniami w pobliskich sklepach. Fotograf, który wywolywal mój film, oczarowany wczesniej Chorwacja, doslownie oszalal widzac piekno krajobrazów czarnogórskich. Widok jeziora Szkoderskiego i Pivska oraz Boki Kotorskiej rzucil go na kolana. Prosze sie nie zdziwic nalotem lodzian na Ulcinj w przyszlym roku (wszyscy prosza o Pani adres i ogladaja Montenegro w internecie). Lord Byron mial absolutna racje, piszac iz najpiekniejsze polaczenie ladu z morzem przypadlo u zarania dziejów Czarnogórze. Poniekad dzieki Pani spedzilismy najpiekniejsze wakacje w zyciu. Serdecznie za nie dziekujemy. Mnie dopadla szara codziennosc, ale psychiczne akumulatory naladowane w Ulcinju dzialac beda jeszcze dlugo. Dzis wybieram sie na wystawe fotografii, wykonanych w Ziemi Swietej, których autorem jest...(sic!) prezydent miasta Lodzi Jerzy Kropiwnicki. Zamierzam pokazac mu swoje i Dorotki zdjecia z Czarnogóry, zobaczymy czyje beda ciekawsze? Tesknimy za Ulcinjem. Pozdrawiamy serdecznie, Ala, Jasiek i Kacperek Cichowiczowie.

Zibi
Witam !!!Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wspaniale chwile spedzone z Panstwem w Czarnogórze.Z BOGOM JUGOSLAVIJO !!!Zbyszek

Pielgrzymi z Poznania
Wakacje, jakie spedzilismy u Państwa w domu na długo pozostana nam w pamięci. Bylo cudownie. Dowiedzielismy sie wiele ciekawych wiadomości o Czarnogórze - jej historii, zwyczajach i ludziach. Polecamy wszystkim odpoczynek w tej pięknej krainie. Pielgrzymi z Poznania.

Wynajmujemy apartament na piętrze domu. W apartamencie jest oddzielna kuchnia z lodówką, łazienka (z tusz-kabiną) i wielki balkon. Są cztery pokoje (jeden jest bardzo mały) i są szafy ubraniowe. Nie musicie zabierać ze sobą pościeli, ani naczyń, wszystko jest na miejscu. KONTAKT I REZERWACJE

GrillGrill Grill dla naszych gosci

Grill

Klik na odpowiednie pomieszczenie otwiera fotografie KLIKnij na pomieszczenie!

KONTAKT I REZERWACJE

Opinie i fotografie naszych gości!

Dokładny adres, jak dojechać, nasz telefon

Nasza okolica, prezentacja okolicy