Ulcinj, CZARNOGÓRA, apartament w naszym domu

Kontakt

Wyślijcie pytanie, postaramy sie odpowiedzieć następnego dnia na podany e-mail adres. W pilnych sprawach mozna dzwonić na tel.komórkowy +381 64 3163654 lub stacjonarny +382 30 457180 (mówimy po polsku).

Jeżeli szukacie naszego adresu, prosze kliknać na ten link.

Czesto otrzymujemy pytania:
P: Jak daleko jest do plaży? O: Od naszego domu jest 1200m, spacerem 20 min, autem za chwilkę. W naszej okolicy nie wolno (legalnie) budować domu w pasie nadmorskim (1km).
P: Od czego zalezy cena pobytu? O: Cena najwiecej zalezy od apartamentu jaki Panstwo zajmiecie i terminu. Cena mniej zalezy od dokladnej ilosci osob, ale kazda umowa jest na dokladna ilosc osob.
P: Jakie sa ceny w Czarnogórze? O: Porownalne z polskimi (a mniejsze niż w Chorwacji lub na Zachodzie). Chleb kosztuje 0,50 euro, hamburger w miescie 1 euro, pizza w restauracji 3-6 euro, ser 6 euro/kg, mleko 0,70euro/l. Tu są ceny w restauracjach.
P: Waluta O: Oficjalna waluta w Czarnogórze jest euro (EUR), a w Serbii dinar.
P: Czy można się u was stołować? O: Kuchni dla gości nie prowadzimy. W apartamencie jest wyposażona kuchnia. Sklepik z podstawowymi artykulami jest niedaleko, a w odległości ok. 2 km jest bar z popularnymi daniami, są sklepy samoobslugowe, piekarnia, targ owocowo-jarzynowy, cukiernia, kawiarnia, poczta...

P: Czy rezerwacje nalezy potwierdzic wpłaceniem zaliczki? O: Tak. Na konto w Polsce lub Czarnogórze.

p: Czy w apartamentach jest klimatyzacja? O: We wszustkich apartamentach jest klimatyzacja. Naszym zdaniem ona nie jest potrzebna (u nas na wsi nie jest tak goraco, jest zelono i przyjemnie, a wieczory nie sa gorace). Jednak, Polacy pytaja sie o klime i my ich musimy miec. Korzystanie z klimy placi sie dodatkowo, 1 euro dziennie.

Czy wasza okolica wygląda jak New York? O: Nie!! Jesteśmy na wśi. Mamy ładną plaże a nie dyskoteki.

P: Czy macie zniżki dla dzieci? O: Raczej nie...nasze koszty dla dzieci są takie same jak na osoby dorosłe (prąd, woda...)

ORIENTACYJNIE: CENA JEST 7-9 EURO OD OSOBY (korzystanie klimatyzacji placi sie dodatkowo 1 euro dziennie)

Prosze dzwonic na numer +381 64 3163654 (jest i WhatsApp), prosze przygotowac nastepne info: imie, ilosc osob, termin, numer telefonu.

Kontakt przez nasza Facebook strone Kwatery prywatne

Wifi, solarny prad, lodowka, mowimy po polsku

Klimatyzacja – wyjaśnienie

Ostatnio panuje w Polsce przekonanie, że w Czarnogórze każda kwatera musi mieć obowiązkowo klimatyzację, że klimat jest tu taki, że nie powinno się wynajmować żadnego apartamentu bez tego urządzenia Większość uważa, że aparat powinien być włączony przez cały czas i to na najniższą temperaturę . W rezultacie dochodzi do kondensacji i w mieszkaniu robi się wilgotno, bo przecież trzeba szczelnie zamykać drzwi i okna. W naszej miejscowości jest specjalny mikroklimat, który się charakteryzuje tym, że dni są upalne, ale wieczory i noce chłodne i wieczorami trzeba się ciepło ubierać, a nie chłodzić pomieszczenia. Z drugiej strony przyjeżdżamy nad Adriatyk żeby wdychać czyste powietrze z solą morską i jodem, a nie powietrze zanieczyszczone przez klimatyzator. Dlatego dla Waszego zdrowia wprowadziliśmy regulamin korzystania z klimatyzacji: włączamy na temperaturę nie niższą niż 24 stopnie i nie dłużej niż na 2-3 godziny na dobę.