Ulcinj, CZARNOGÓRA, apartamenty u nas

Co oferujemy?

Dom Kosanowiczów jest na wsi i ma własny system kanalizacyjny i wodociąg z zimną i ciepłą bieżącą woda. Kazdy gosc ma swoj zadaszony parking. Plaża Copacabana jest oddalona 1050 m, czyli ok. 20-30 minut spacerem, pare minut samochodem lub rowerem. Oferujemy:
Z księgi gości
Rodzina Stożek z Myślenic
Teraz wspominamy mile chwile spedzone w Waszym domku.

Cichowiczowie z Łodzi
Droga Pani Mario, Do tej pory sni mi sie po nocach czarnogórski raj, a 140 fotografii z naszych wakacji ogladam bez przerwy. Obejrzalo je juz mnóstwo ludzi, lacznie z fryzjerkami i sprzedawczyniami w pobliskich sklepach. Fotograf, który wywolywal mój film, oczarowany wczesniej Chorwacja, doslownie oszalal widzac piekno krajobrazów czarnogórskich. Widok jeziora Szkoderskiego i Pivska oraz Boki Kotorskiej rzucil go na kolana. Prosze sie nie zdziwic nalotem lodzian na Ulcinj w przyszlym roku (wszyscy prosza o Pani adres i ogladaja Montenegro w internecie). Lord Byron mial absolutna racje, piszac iz najpiekniejsze polaczenie ladu z morzem przypadlo u zarania dziejów Czarnogórze. Poniekad dzieki Pani spedzilismy najpiekniejsze wakacje w zyciu. Serdecznie za nie dziekujemy. Mnie dopadla szara codziennosc, ale psychiczne akumulatory naladowane w Ulcinju dzialac beda jeszcze dlugo. Dzis wybieram sie na wystawe fotografii, wykonanych w Ziemi Swietej, których autorem jest...(sic!) prezydent miasta Lodzi Jerzy Kropiwnicki. Zamierzam pokazac mu swoje i Dorotki zdjecia z Czarnogóry, zobaczymy czyje beda ciekawsze? Tesknimy za Ulcinjem. Pozdrawiamy serdecznie, Ala, Jasiek i Kacperek Cichowiczowie.

Zibi
Witam !!!Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za wspaniale chwile spedzone z Panstwem w Czarnogórze.Z BOGOM JUGOSLAVIJO !!!Zbyszek

Pielgrzymi z Poznania
Wakacje, jakie spedzilismy u Państwa w domu na długo pozostana nam w pamięci. Bylo cudownie. Dowiedzielismy sie wiele ciekawych wiadomości o Czarnogórze - jej historii, zwyczajach i ludziach. Polecamy wszystkim odpoczynek w tej pięknej krainie. Pielgrzymi z Poznania.

1. Apartament rodzinny

Dla ok. 5-6 osob. Przedstawiony tutaj.
apart1.jpg, 4 kB

2. Garsoniera

Dla dwoch osob. Fotografje (jeszcze przed malowaniem) sa tutaj
gars1.jpg, 3 kB
.

3. Garsoniera

Druga garsoniera dla dwoch osob. Jest na pietrze. Fotografje garsoniery (przed malowaniem) sa tutaj.
gars2.jpg, 3 kB

Podwórko i dwa parkingi

GrillGrill Grill dla naszych gosci

Grill

Parking 1 Parking 2

Apartamenty w Czarnogórze - wyjasnienie

W miejscowosciach turystycznych na całym swiecie nazwa apartament jest bardzo szerokim pojeciem. Apartamenty maja zróżnicowany standart. Jedne mają pokój dzienny, salon, telewizor, czy nawet basen ... W Czarnogórze jest to mieszkanie dla jednej rodziny. Są przynajmniej dwie sypialnie, łazienka, kuchnia lub miejsce do gotowania, balkon i parking przed domem, przeważnie na samej posesji.

Standart może byc rozmaity, ale zawsze jest czysta posciel, ciepła woda do kąpieli i wyposażona kuchnia (lodówka, naczynia, kuchenka).

Pokoje ze wspólną łazienką i kuchnią nie zaliczają sie do apartamentów. To są pokoje do wynajecia, t.zw. sobe i standart czesto jest niski.

Apartamenty i kwatery nie są oznakowane gwiazdkami, tylko niektore hotele. Jezeli w katalogach zobaczycie panstwo gwiazdki, to jest to tylko pobożne życzenie własciciela kwatery.

Garsonierą nazywamy mały apartament, ale wystarczający do odpoczynku dla dwoch bliskich osob. Garsoniera ma jeden pokój z łózkiem małżenskim albo dwoma łózkami, z własną łazienką do ktorej sie wchodzi z pokoju, kącikiem do gotowania, tarasikiem i miejscem do parkowania samochodu.

KONTAKT I REZERWACJE

Opinie i fotografie naszych gości!

Dokładny adres, jak dojechać, nasz telefon

Nasza okolica, prezentacja okolicy